Przewiń do góry
Say Hello
We have 10 guests and no members online

FINAŁ / PODSUMOWANIE TRASY :)))


Finał trasy w Szczytnie za nami. Na szczęście koncert był rejestrowany na kilka kamer przez współpracującego z nami od dawna Adama Gewartowskiego i jego firmę Emovies Productions  To, co tam się działo zasłużyło na uwiecznienie, co zresztą podkreślają zgodnie wszyscy obserwatorzy  Oprócz (działających już) pirotechnicznych fajerwerków byli naprawdę znakomici Goście - chór Kantata, Bractwo Miecza i Kuszy oraz gitarowi Konkursowicze - Mateusz (w Mæczecie) i Bartek (we Freedom). Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wspólne granie! Była też premiera  Imperium WaraCiWara , które zapowiada się na nowy koncertowy killer :))) Pod sceną młyn - DZIĘKUJEMY! - a w nim Jelonek szalejący podczas numerów z Requiem, Picik z gitarą sieczony przez Draka mieczem w Samaelu, nowy mundur Letkiego, skakanie po barierkach, porzucenie Saimona samego z solówką basu w Strachu, wypady na widownię w Diable, długo by wymieniać.. Chcieliśmy zaskoczyć porządnie tych, którzy byli na wcześniejszych koncertach tej trasy ale wyszło nawet lepiej. Zaskoczyliśmy nawet siebie  Świetnie się zresztą z Państwem bawiąc! Podziękowania kierujemy dla Piotrka Filipowicza i całej Ekipy MDK za pomoc, organizację i gościnność, Ekipie Polsoundu za dźwięk i wszystkim, którzy wzięli udział w produkcji tego koncertu!
Podsumowując ostatni miesiąc dziękujemy jeszcze raz Tym, którzy pojawili się na koncertach tej niezwykłej trasy! Tym, którzy pomogli w organizacji, czyli Klubom i ich Ekipom oraz mediom i fotografikom za pomoc promocyjną i uwiecznienie ich dla potomnych. Wszystkim Konkursowiczom za nadesłane linki do ich wykonań naszych utworów. Zwłaszcza Państwu, którzy finalnie z nami wystąpili :) Specjalne podziękowania kierujemy dla naszej równie szalonej co nieobliczalnej Ekipie Koncertowej - Januszowi, Marcelowi, DeJotowi, Roniemu, Maliniakowi, Przemowi i Kubie! Nasi Panowie O Smutnych Twarzach i Twardych Pięściach :))) Trasa przeszła nasze najśmielsze oczekiwania zaskakując frekwencją, znajomością nowych płyt, ciepłym przyjęciem oraz reakcją na stare i teraz dopiero nabraliśmy apetytu na jesień.. 
A teraz chwila oddechu, w czasie której dokończymy reedycje Requiem i MedeiS i zaczną się festiwale i juwenalia na które Was serdecznie zapraszamy Wkrótce podamy konkretne miejsca i daty. W międzyczasie będziemy udostępniać galerie i filmy z trasy, pojawią się nowe wzory ubrań w sklepiki internetowym i wiele innych niespodzianek także nie oddalajcie się zbytnio  Pozdrowienia i ukłony dla Państwa!

ŁÓDŹ / SZCZYCIEŃSKI FINAŁ TRASY !!!

Najpierw zapowiedź... https://www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu

Teraz o wczoraj :) Jeśli faktycznie był to ostatni koncert łódzkiej Dekompresji w tym miejscu to zakończyliśmy go godnie :))) Będzie nam brakowało tej budy :) Ostatnie nasze spotkania w niej utwierdziły nas, że mamy w tym mieście konkretne wsparcie w Państwa osobach i rzecz jasna - naszym wspólnym szaleństwie :D i jeśli Dekompresja nie znajdzie sobie innego miejsca to będziemy bardzo, ale to bardzo rozczarowani, także Marcin & Spółka - nie zawiedźcie nas.. :> Od razu dziękujemy Wam za zaproszenie i zorganizowanie wczorajszego koncertu. Za opiekę nad lotnikami w fosie :) oraz wsparcie dla Marcela i DeJota. Na altówce zagrała dla Was Basia i był to pierwszy konkursowy instrument klasyczny na trasie:) Przyznacie, że robiło to wrażenie, zwłaszcza, że jej instrument był większy od jelonkowego :D Dzięki Baśka! Pozdrawiamy! Także naszych przyjaciół z KaAtaKilli! Teraz Wy - cali na czarno :) Gdyby nie to, że mamy zwichrowane kręgi szyjne chętnie byśmy Wam zamietli włosami podłogę w dziękczynnych pokłonach, ale może w sumie chociaż spróbujemy, bo zasłużyliście na to po 100kroć! Potraficie zrobić rozpierduchę pod sceną - nie ma co :D Widzieliśmy też hipnotyczny amok na twarzach lotników.. To naprawdę robiło wrażenie!!! Chyba wchodzimy na kolejny poziom Panie i Panowie :) Z naszej perspektywy widok był wprost urzekający i chcemy jeszcze! I chcemy ZAWSZE! Także do jesieni - gdzie by to miało być!  Trzymajcie się!

 A dzisiaj.. szczycieński FINAŁ!!! Symboliczny akcent wiosennej trasy w mieście i MDK-u gdzie wszystko się zaczęło. Do tego jest to tzw. Zielony Koncert - co oznacza, że naprawdę będzie się działo :))) Kantata. Rycerze. Mnóstwo Gości. Niespodzianki. Szaleństwo. Armaggeddon. POWINNIŚCIE TO ZOBACZYĆ! Hiroshima zaczyna mielić od 19.00 a od 20.00 jesteście już NASI! :))))) Pamiętajcie o zmianie czasu! Dzisiaj wszystko godzinę wcześniej :) Nie zaśpijcie :) Zapraszamy!

Szczegóły koncertu - https://www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu/events

ANTYRADIO - WYWIAD Z HUNTEREM

Read more: ANTYRADIO - WYWIAD Z HUNTEREM

Dzień dobry! Zanim zdamy relację z wczorajszego koncertu zapraszamy do słuchania Antyradio gdzie od godziny 10.00 do 14.00 w programie, który prowadzi Rafał Zygiel jest aktualnie Hunter. Zapraszamy! To dzieje się właśnie TERAZ!

Concerts

03.05.2014 13.00
FESTIWAL

Comments

Klipy

mt_none: